Na již suché trati brněnského okruhu jsme mohli vidět oddělený start skupin D5 a D4. První skupina vozů D5 byla smíchána s vozy privátního  poháru SCC, které nejsou klasifikovány v šampionátu FIA CEZ. To ovšem nevadilo Alešovi Jiráskovi, který startoval z třetí pozice. Hned v počátku závodu vypálil rybník soupeřům a umístil se na absolutní první pozici. Za ním se svádely boje o zbylé pozice. Petr Lisa dokončil nedělní závod na druhém místě kategorie. Třetí se radoval Václav Janík.
Ve druhé startovní skupině D4 odstartoval z první pozice Richard Chlad jr. z K+K racing team, za ním Mateusz Lisowski z Olimp Racing, který naskočil na tento závod do vozu s čislem 777. Třetí startoval Libor Milota z GT2 Motorsport. Lisowskemu se podařilo na začátku závodu předjet Chlada jr., který už měl ovšem titul šampiona FIA CEZ v GT3 v kapse.
Ve stejném pořadí dojeli všichni do cíle.
V GTC vyhrál stejně jako v sobotním sprintu Bronislav Formánek z Mičánek Motorsport. Libor Dvořáček z téhož týmu bral střibro a na bronz dosáhl Boleslav Waszek z K+K Racing týmu.