O týmu

Jsme závodní tým společnosti Effective, která se zabývá komplexním finančním poradenstvím (www.effectivemoney.cz). Pomáháme vám efektivně hospodařit s penězi, víme jak ušetřit tam, kde by vás to ani nenapadlo – třeba i na závodění!

Stáj vznikla v roce 2016 jako dlouhodobý projekt Vladimíra Netušila, jezdce a majitele v jedné osobě, který tímto způsobem začal realizovat svůj sen o závodění s formulí.

Pro začátek budování jména ve světě motorsportu jsme zvolili účast v mezinárodní sérii závodů Carbonia Cup. Tato volba se ukázala jako velmi správná a následovala série vítězství na Autodromu Most, slovenském Slovakiaringu, německém Lausitzringu a legendárním okruhu F1, Hungaroringu. Sen o závodění již první sezónu předčil veškerá očekávání a stal se tak plnohodnotným obchodním projektem, atraktivním pro sponzory.

V sezóně 2017 se náš tým rozrostl o další formuli, celkově na dvě formule Renault 2.0 a o závodní vůz Alfa Romeo 147 GTI. S formulemi nás můžete potkat celkem ve třech šampionátech – FIA CEZ, FIA NEC a Carbonia Cup.

Effective Racing lze vidět na okruhu i mimo něj, v článcích na motorsportových webech a televizních obrazovkách. Během roku v rámci výstav, eventů a roadshow, přinášíme formuli a s ní spojenou propagaci partnerů také široké veřejnosti.