3x před sezonou s… Richardem Chladem jun.

By 3.4.2018Paddock

Richard Chlad jun. se v loňské sezoně vrátil do zónového šampionátu a ukázal, že se dokáže měřit i s těmi nejrychlejší. Navíc si i několikrát užil opojný pocit vítězství. Pražský jezdec je na letošní sezonu rozhodně připraven.

1. Jak jsi prožil zimní přestávku?
Zimní přestávka proběhla relativně v poklidu, snažil jsem se udržovat v kondici aspoň v posilovně a občas s kamarády na simulátoru. Větší přípravě se začnu věnovat až těsně před nebo v průběhu sezóny.

2. Kde a s čím tě letos uvidíme?
Co se středoevropské scény týče, tak plán máme stejný jako v roce 2017, a to je FIA CEZ se starou Audi R8 LMS Ultra v barvách K&K Racing teamu. Globálně však přichází v úvahu účast v určitých závodech typu ADAC GT Masters nebo Blancpain GT Series, ale to je stále předmětem diskuze.

3. Jaké máš pro letošek cíle?
Cíle pro letošní rok mám stejné jako každou sezónu, a to podat maximální výkon jak na trati, tak s týmem v boxech a doufat, že díky tomuto přístupu se dostaví i výsledky. Naše Audi už není nejmladší, takže doufám, že s kvalitní přípravou a trochou štěstí budeme mít měně technických problémů než v sezóně 2017 a tím pádem budeme znovu bojovat o nejvyšší příčky.