Olimp Racing zvítězil i ve vytrvalostním závodě

By 19.8.2018Závody

Polská skvadra Olimp Racing ve složení Marcin Jedlinski, Mateusz Lisowski dokázala zvítězit ve vytrvalostním závodě, když za sebou nechala nejbližší pronásledovatele s rozdílem šestačtyřiceti sekund. Těmi byli Janík s Volentérem, kteří však opanovali Divizi 5. Za nimi dokončil závod Aleš Jirásek s Pragou.

Jako první absolutně však dokončil hodinový závod Richard Gonda, který si na trati dokázal poradit se svým krajanem Rosinou a během zastávek v boxech se propracoval do vedení před Audi týmu Olimp Racing. Gonda však doplatil na kratší zastávku v boxech, než je povolený limit a po následné penalizaci se propadl až na čtvrté místo v D4.

Složení pódia v D4 tak vypadalo následovně. Za vítězným týmem Olimp Racing byli klasifikování navrátilci do středoevropského šampionátu Christian a Jirko Malchárkovi a třetí místo patřilo bratrům Sládečkovým.

V D4-3500 se radovali Horňák s Adámkem a ve dvoulitrech zvítězili Boštjan Avbelj s Enricem Faem.