Team Unicorse nasadí v šampionátu FIA CEZ Alfu Romeo třídy TCR

By 12.4.2017Paddock

Maďarský Team Unicorse je na evropských okruzích velmi dobře známý pojem. V minulosti jsme mohli vídat jeho vozy např. i ve FIA ETCC a v týmu se vystřídali i takoví jezdci jako Filip Sládečka, či dvojnásobný šampion evropského šampionátu tahačů Norbert Kiss.

Nyní se Team Unicorse vrací na evropskou scénu se zbrusu novým vozem. Podobně vysoký zájem, jako je o vozy třídy GT3, či GT4 panuje i mezi cestovními vozy o speciály třídy TCR. Maďarská skvadra si tak před letošní sezonou pořídila Alfu Romeo Giulietta TCR, kterou nasadí do šampionátu FIA CEZ.

“S naší novou Alfou Romeo Giulietta TCR, kterou jsme pořídili od týmu Romeo Ferraris, hodláme nastupovat v seriálu FIA CEZ a také v maďarském mistrovství. Určitě se ukážeme na domácích tratích na Hungaroringu a Pannonia Ringu a také v Brně a na Slovakia Ringu. Zvažujeme i účast na Red Bull Ringu a v Mostě. Za volant Alfy usedne Richárd Király, který vloni skončil třetí v maďarském šampionátu v kategorii do 2000 ccm s Alfou Romeo 156 Challenge. Kromě toho ještě uvažujeme i o účasti v některém z regionálních šampionátů TCR,” prozradil Zoltán Kertesi, koordinátor týmu.

Foto: Team Unicorse, Speedlight Photo Agency