TV ohlédnutí za dramatickými závody FIA CEZ na Hungaroringu

Nový mediální partner letošní středoevropské zóny v závodech automobilů na okruzích, v rámci které se jede také český šampionát ve stejné disciplíně, myslí i na medializaci a propagaci tohoto seriálu. To doposud nebylo zvykem. Kromě tiskových zpráv a samostatných webových stránek seriálu s články i fotografiemi, zajišťuje i videoreportáže.

Hned po úvodním závodu na maďarském okruhu Hungaroring byla odvysílána patnáctiminutová reportáž v tradičním motoristickém magazínu Svět motorů v České
televizi. Další reportáž, tentokrát dvojnásobné délky, bude brzy odvysílána v televizi Sport5, přičemž půlhodinový záznam z průběhu závodů i s řadou rozhovorů je již nyní k vidění také na: https://www.youtube.com/watch?v=tkxZcUjWxnI.

 

 

brněnská činoherní a muzikálová herečka a zpěvačka, známá dabérka a moderátorka Jana Musilová (www.janamusilova.cz )Pořad moderuje v motorismu zatím neznámá tvář – brněnská činoherní a muzikálová herečka a zpěvačka, známá dabérka a moderátorka Jana Musilová (www.janamusilova.cz ). Na výrobě a přípravě komentářů se podílí zkušený motoristický novinář Pavel Jelínek, který má v této branži dvacetileté zkušenosti.

 

Premiéra pořadu na televizní stanici Sport5 bude odvysílána ve čtvrtek 12. května 2016 v 18,30 hodin, první repríza pak následující den v 9,30 hod. (více na: https://sport5.cz/tvprogram/).

 

V tuto dobu se již účastníci šampionátu budou sjíždět na další z okruhů F1, kterým bude rakouský RedBull Ring u Zeltwegu, na kterém se ve dnech 13. až 15. května 2016 uskuteční další podnik středoevropského a zároveň českého šampionátu.

Leave a Reply