Boj pod Alpami, na Red Bull Ringu proběhne druhá letošní bitva o poháry

By 16.5.2018Závody

Rovinky, technická pasáž uprostřed okruhu a proslulá Remus Kurve. Red Bull Ring, závodní skvost pod zasněženými vrcholky alpských velikánů snad netřeba blíže představovat.

Největší pozornost budou přitahovat opět boje v nejsilnější divizi, kde se fanoušci mohou těšit hned na dvanáct speciálů GT3, které bude chtít Josef Záruba s pohárovým Huracánem opět vyzvat k přímé konfrontaci. Stejný počet přihlášených vozů figuruje i v kolonce TCR, což slibuje velice napínavou podívanou.

Závodní nadšenci se však nebudou těšit jen na sprinty, ale tak na vytrvalostní závod, jenž proběhne v sobotu podvečer a po trati se bude prohánět více jak 40 závodních vozů.

Celkem čtyři desítky monopostů jsou přihlášeny do závodů formulových vozů a budou to souboje opět především o italských jezdcích. Na Red Bull Ringu se však opět ukáže i rychlý Sandro Zeller, který bude rozhodně patřit mezi favority na vítězství. Stejně jako např. Brajnik, Cola nebo Bracalente.

První závody odstartují již v pátek po obědě a zatímco v sobotu bude jezdce čekat nejvíce zápolení, v neděli budou závodit pouze formule.

seznam přihlášených +2000 seznam přihlášených -2000 seznam přihlášených formula seznam přihlášených endurance Časový harmonogram časový harmonogram test