Aprílové počasí se opakovalo i v neděli a na začátku startu lehce mrholilo. Než vozy najely na startovní grid, mraky ustoupily a závod se odstartoval za příznivého počasí. Během závodu musel odstoupit Bronislav Formánek z Mičánek motorsportu kvůli prasklé poloose. Větší smůlu měl Richar Chlad jun. který v poslední zatáčce okruhu dostal smyk skrz zaseklý brzdový kotouč a opřel svůj vůz o svodidla.
Kategorii GT3 vyhrál opět Mateusz Lisowski z Olimp racing, druhý Libor Milota z GT2 Motorsport a třetí Daniel Skalický z Duck Racing.
Samuel Sládečka z Sládečka motorsport dominoval v GTC, za ním závod dokončil Libor Dvořáček z Mičánek Motorsport.
D5 vyhrál Petr Lisa z JV Sport Racing a druhý skončil Gerald Heigis s vozem Adess 03 LMP3.